У мережі ломбардів «Скарбниця» з’явився офіційний Telegram-бот

У мережі ломбардів «Скарбниця» з’явився офіційний Telegram-бот

Зустрічайте свого особистого помічника - Telegram- бот

Відстежити інформацію за своїми активними договорами застави, довідатися про актуальні акції та події, знайти найближче відділення. Тепер не потрібно шукати всі ці дані самостійно. За Вас це зробить наш Telegram-бот.

Все, що Вам потрібно - ввести у пошуковому полі Telegram-месенджера @skarb_bot і натиснути кнопку “Start”. Усього одна дія і навіть не потрібно переривати спілкування із друзями у смартфоні, щоб знайти потрібну адресу нашого відділення або дізнатися стан договору.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.