Створюй команду - заробляй реальні гроші!

Створюй команду - заробляй реальні гроші!

Приведи друга та зароби гроші!

Чудова новина для клієнтів «Скарбниці» - тепер Ви маєте можливість заробляти «реальні» гроші легко і просто! Витративши зовсім небагато свого часу і натхнення, для того, щоб пояснити друзям і знайомим, що кращі та комфортні послуги надає саме «Скарбниця», і в якості подяки за це Ви отримаєте грошову винагороду!

Як стати учасником і створити свою команду:

Якщо Ви клієнт нашої компанії і маєте активний договір застави в будь-якому з відділень «Скарбниці», то перший крок Ви вже пройшли!

Другий крок - зареєструйтеся на сайті та в особистому кабінеті отримайте свій реферальний код.

Третій крок - повідомте реферальний код своїм друзям і знайомим, які раніше не користувалися послугами «Скарбниці». Кожен новий клієнт, який пред'явив Ваш код при оформленні кредиту під заставу, автоматично стає учасником Вашої команди, а Ви за кожного учасника гарантовано отримуєте 50 гривень на свій бонусний рахунок і додатково після кожної оплати % учасником Вашої команди, Ви будете отримувати 6% від сплаченої суми .

Але це ще не все!

Ваша команда може складатися з декількох рівнів, де кожен рівень має свій % винагороди. Ваші друзі можуть запрошувати в команду своїх друзів, тим самим, приносячи дохід не тільки Вам, але і собі. Чим більше людей в команді, тим більше Ваш дохід!
Структуру Вашої команди і всі зароблені гроші Ви зможете бачити в своєму особистому кабінеті, і зразу в кабінеті маєте можливість, натисненням всього однієї кнопки перевести Ваш дохід на свою банківську карту будь-якого банку України.

Почніть створювати свою команду і отримувати дохід уже сьогодні!

Детальніше
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.