Компанії «Скарбниця» виповнилося 26 років!

Компанії  «Скарбниця» виповнилося 26 років!

Нам 26 років!

День Народження - це завжди важлива подія в житті, це час замислитися  над тим що вже минуло і час для планування майбутнього. Час звернутися до оточуючих тебе людей, щоб висловити подяку в підтримці і у натхненні.

Теж саме можна сказати і про компанію.  Це теж живий організм що росте, розвивається, будує плани і втілює їх у життя.   

Хочеться подякувати нашим клієнтам, співробітникам і партнерам. Тобто всім, хто допомагає створювати цю компанію, хто надихає її на розвиток.

З самого початку, а це було у 1992 році))) компанія «Скарбниця» обрала шлях інноваційного розвитку у сфері кредитування.

Ми перші почали дбати про безпеку і комфорт у відділеннях;

Запропонували  ринку кредити під заставу техніки;

Запустили сервіси он-лайн оплат;

Винайшли новий формат ломбарду – ПромЛомбард;

Кредити під заставу криптовалюти - це теж наше надбання.

Та ще багато звершень попереду! Велика вдячність всім тим, хто розвиває компанію, хто її оточує, і головне – нашим Клієнтам!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.