З новим роком!

З новим роком!

Вітаємо усіх Вас, наших друзів, з Новим Роком та Різдвом.

Бажаємо Вам, щоб усе тепле і затишне, що ми так цінуємо у Різдвяних святах, було з Вами протягом усього наступного року. Нехай 2019 рік буде для вас таким же яскравим, сповненим барвами, як новорічна ялинка, приносить приємні сюрпризи, як святкові подарунки під нею. Нехай кожен день у новому році буде таким же унікальним, як зимові сніжинки. І, звісно, щастя, здоров‘я і добробуту Вам і Вашим рідним.

Оскільки олів'є саме себе майонезом не заправить, тому сьогодні ми підемо трошки раніше додому.

А ось і графік роботи на сьогодні та на новорічні свята:

31 грудня - працюємо до 20:00;
1 січня - вихідний день;
2 січня - повні сил та енергії, наповнені силами мандарин та оселедця під шубою, розпочнемо свою роботу з 9:00 у цілодобових відділеннях, в інших - за звичайним робочим графіком відділень. 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.