Клієнти «Скарбниця» отримали 350 тисяч гривень кешбеку!

Клієнти «Скарбниця» отримали 350 тисяч гривень кешбеку!

Кешбек від мережі ломбардів «Скарбниця»

Всього за два місяці з моменту запуску кешбек-сервісу клієнти ломбарду «Скарбниця» отримали 350 703 гривень! Це реальні гроші, які тепер вони можуть витратити на свій розсуд.

Таким чином, сьогодні «Скарбниця» надає клієнтам не тільки «швидку допомогу» у вирішенні фінансових питань, а й можливість отримати додатковий дохід за користування її послугами!

Нагадаємо, в серпні 2019 року в компанії «Скарбниця» запрацював кешбек-сервіс, за допомогою якого клієнти можуть перевести бонуси в реальні гроші і вивести їх на картку будь-якого українського банку. Мінімальна сума для виведення коштів на картку становить 20000 бонусів, що дорівнює 500 грн.

Бонуси нараховуються клієнтам на їх рахунок:

  • при сплаті зобов'язань по кредиту (1 бонус - 1 грн за %);
  • за покупки в мережі магазинів «Техноскарб» (1 бонус за кожну 1 грн);
  • за залишок при проведенні оплат у відділенні (копійки від 0,01 до 0,99);
  • за першу верифікацію номера телефону у відділенні (50 бонусів).
Нехай Ваші покупки будуть приємними і вигідними!
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.