Спеціальні умови кредитування до 27 річниці ломбарду «Скарбниця»!

Спеціальні умови кредитування до 27 річниці ломбарду «Скарбниця»!

Нам виповнюється 27 років

9 листопада нашій Компанії виповнюється 27 років. Саме в цей день для всіх клієнтів національної мережі ломбардів «Скарбниця» будуть діяти спеціальні умови.

Кожен клієнт «Скарбниці» гарантовано отримає 27% знижки на сплату відсотків по договору кредитування.

З моменту заснування Компанія підкорила багато професійних вершин та стала лідером на ринку ломбардного кредитування України. Завдяки постійному діалогу з клієнтами та партнерами, ми продовжуємо розвиватися, впроваджувати інновації для комфорту і безпеки наших клієнтів!

Дякуємо за те, що Ви з нами!

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.