Black Friday в мережі ломбардів «Скарбниця»

Black Friday в мережі ломбардів «Скарбниця»

Чорна п'ятниця у ломбарді Скарбниця

Black Friday - це день, коли кожен бажаючий може порадувати себе вигідним придбанням з хорошими знижками.

Традиційно Black Friday у всьому світі припадає на останню п'ятницю осені. У 2019 році - це 29 листопада.

Щоб не змушувати чекати наших клієнтів, ми вирішили надати спеціальні умови кредитування до Black Friday - вже сьогодні!

Всі бажаючі можуть скористатися нашою супер пропозицією і отримати кредит лише під 0,4% в період з 25.11.2019 по 29.11.2019 включно!

Переходьте за посиланням, вказуйте свій email, а також номер телефону і гроші у Вас у гаманці або на банківській карті!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.