Миколай іде – подарунки несе! - [Скарбниця]

Миколай іде – подарунки несе! - [Скарбниця]

Безкоштовна страховка від Уника!

В День Святого Миколая, ми щиро вітаємо наших Клієнтів зі святом!

Хочемо побажати в цей день дива та казки, нехай збудуться заповітні мрії, а ваші оселі наповняться достатком, здоров’ям та любов’ю.

Ломбард «Скарбниця» завжди піклується про своїх Клієнтів та їх добробут. Саме тому, до Дня Святого Миколая, ми підготували вам чудовий подарунок під подушку!

Отримайте безкоштовну страховку від провідної страхової компанії України - Уніка, при укладенні нового договору на отримання фінансового кредиту від національної мережі ломбардів «Скарбниця».

Акція діє лише 1 день - 19.12.2019, тож поспішайте застрахуватись, та зустріти прийдешній Новий Рік без турбот.

Ломбард «Скарбниця» - кращий для вас!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.