Ломбард «Скарбниця» у вашому смартфоні

Ломбард «Скарбниця» у вашому смартфоні

Особистий кабінет - переваги

Відтепер користуватись послугами «Скарбниці» стало ще швидше та зручніше!

Із радістю повідомляємо про оновлення нашого Особистого кабінету. Варто лише зареєструватись в Особистому Кабінеті на нашому сайті, і Ви отримаєте швидкий доступ до багатьох сервісів:

Та це ще не все! З нагоди оновлення Особистого кабінету на нашій офіційній сторінці у фейсбук ми проводимо розіграш цінних призів, а саме 10 подарункових сертифікатів мережі магазинів «АЛЛО».

Детальніше про проведення розіграшу Ви можете дізнатись у розділі «Акції» на нашому сайті або на офіційній сторінці фейсбук.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.