ВАЖЛИВА НОВИНА

ВАЖЛИВА НОВИНА

Оформляйте ломбардний кредит та погашайте зручним способом

Відтепер «Скарбниця» надає повне дистанційне обслуговування без обмежень.

Ми робимо ще один важливий крок на зустріч нашим Клієнтам. Відсьогодні мережа ломбардів «Скарбниця» знімає обмеження на дистанційне погашення кредитів для більшої зручності обслуговування під час карантину.

Оформлюйте ломбардний кредит і погашайте його всіма доступними дистанційними способами: у особистому кабінеті на сайті компанії on-line або ж через термінали самообслуговування.

Раніше діюче обмеження на дистанційне погашення кредитів, строком до 7 днів – скасовано. А це означає, що кожен Клієнт має можливість погасити кредит «під нуль» всюди і в будь-який термін. При цьому, всі предмети застави Клієнтів безкоштовно та надійно зберігаються у сховищах із дотриманням максимальних заходів безпеки та підлягають обов’язковому страхуванню.

Рекомендуємо надавати перевагу особистому кабінету, котрий є фактично ломбардом у вашому смартфоні.

«Скарбниця» ближче, ніж вам здається, вирішуйте нагальні фінансові питання, не виходячи з дому та без необхідності відвідувати ломбардне відділення.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.