Мобільний ломбард вже прямує до Вас

Мобільний ломбард вже прямує до Вас

Нова послуга Мобільний ломбард

Мобільний ломбард – це зручний ломбард на колесах для тих мешканців Києва, котрі цінують свій час та не можуть витрачати його на дорогу до відділення, супроводжуючи габаритний предмет застави. Зовсім не обов’язково виходити з дому, щоб отримати ломбардний кредит. Замовляйте кошти під заставу техніки, електроніки, ювелірних виробів та наручних годинників з доставкою до дверей.

Для безкоштовного виклику мобільного ломбарду достатньо заповнити онлайн-форму на сайті, чи зателефонувати до контакт-центру за номером: (050) 445-84-84.

Далі все просто: за вашою адресою виїжджає висококваліфікований кредитний експерт на спеціальному фургоні з міні-лабораторією, котрий оформить договір та видасть кредитні кошти.

Переваги мобільного ломбарду:

  • Живі гроші, не виходячи з дому
  • Реальна можливість взяти кредит під великогабаритні та коштовні речі
  • Виїжджаємо за Вашою адресою у зручний час
  • Економія витрат на доставку предмету застави у відділення
  • Послуга безкоштовна

Для сплати відсотків та пролонгації кредитного договору користуйтесь Особистим кабінетом на сайті «Скарбниці», і Ви переконаєтесь, що це швидко, зручно та безпечно, адже дистанційні сервіси дозволяють керувати своїми фінансами цілодобово без потреби відвідувати ломбардне відділення.

Потрібні кошти? Не зволікайте, сміливо мобільний ломбард викликайте!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.