Про споживче кредитування

На виконання закону «Про споживче кредитування», а саме пункту про скасування штрафних санкцій та пені за протерміновані платежі Компанія «Скарбниця», як банки та інші фінансові установи, не стягує пеню і штрафи в разі несвоєчасного виконання зобов'язань за кредитним договором під час карантину.

Варто зазначити, що наша стандартна багаторічна практика - це індивідуальний підхід до кожного клієнта і високі стандарти обслуговування. Постійні Клієнти знають, що в ломбардах «Скарбниця» завжди йдуть на зустріч і, ще задовго до карантину, в кожному індивідуальному випадку ми завжди знаходили можливість надати знижку на нарахування додаткових відсотків, або й зовсім їх скасувати.

Щоб зменшити кількість фізичних контактів, рекомендуємо нашим Клієнтам скористатися послугами Особистого кабінету і дистанційними сервісами, а також ознайомитись з важливою інформацією про те, як ми працюємо під час карантину.

Мережа ломбардів «Скарбниця» надає можливість вам:

Ми усвідомлюємо, що ломбарди несуть велике соціальне навантаження, допомагаючи населенню вирішити свої нагальні фінансові питання, тому висуваємо до своєї діяльності жорсткі вимоги. Головна мета - максимальне зручність і вигода для Клієнта.

З турботою про вас, «Скарбниця»
Поширити: [object Object][object Object][object Object][object Object]
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.

Всі права захищені © Ломбард«Скарбниця» 1992-2020