Скарбниця огортає турботою літніх людей

Скарбниця огортає турботою літніх людей

Розпочато доброчинну акцію «Від нас – до Вас»


Складні часи завжди є неабияким випробуванням, але саме вони дають нам цінні життєві уроки та гуртують довкола допомоги тим людям, що найбільше її потребують.
Так, у національній мережі ломбардів Скарбниця™ стартувала доброчинна акція «Від нас — до Вас», котра полягає у наданні допомоги мешканцям Києва, що належать до найбільш вразливої категорії населення.
В рамках акції ми розпочали доставку першої партії продуктів харчування та засобів індивідуального захисту, що на сьогодні є дефіцитними для придбання в аптеках.
Наразі, вже 500 наборів товарів першої необхідності прямують до своїх власників, а це - літні громадяни, люди з інвалідністю та самотні пенсіонери.
Саме вони належать до групи ризику та під час карантинних заходів вимушені перебувати вдома на самоізоляції.
Отримавши пакунки, зібрані з турботою нашими співробітниками, кияни зможуть відчути підтримку на діях, залишатись вдома та, найголовніше, берегти своє здоров’я.

Отож, будьте здорові, зберігайте спокій, а Скарбниця™» віддасть частинку свого тепла «Від нас – до Вас»

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.