Обмін бонусів на золото

Відтепер кожен клієнт може обмінювати свої бонуси на золото. До ваших послуг широкий асортимент виробів із дорогоцінних металів нашого партнера. Це не лише прекрасна ідея для подарунка, але й вигідна довгострокова інвестиція, тому, що:

 

-  золото завжди в ціні і стабільно дорожчає

-  це надійний актив, реальна фізична цінність

-  оптимальна форма заощаджень

 

У час, коли курси валют нестабільні, нафта здешевлюється - ціни на золото лише зростають, це надійний актив зі стабільним попитом, який легко можна конвертувати у гроші за будь-якої ситуації.

Для обміну перейдіть у розділ "Бонусна картка" в особистому кабінеті, обирайте прикрасу, яку хочете придбати та обмінюйте на неї бонуси, а якщо їх не вистачає ви завжди можете здійснити доплату

З детальними умовами обміну можна ознайомитись у особистому кабінеті.

Поширити: [object Object][object Object][object Object][object Object]
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.

Всі права захищені © Ломбард«Скарбниця» 1992-2020