Ми збільшили суму на руки! Забирай свої +10% у Особистому кабінеті

Ми збільшили суму на руки! Забирай свої +10% у Особистому кабінеті

Забирай свої +10% у Особистому кабінеті

Любі наші Клієнти, поспішайте скористатись акційною пропозицією та гарантовано отримати свої додаткові 10 відсотків до основної суми кредиту. Зробити це дуже просто: активуйте свій обліковий запис у Особистому кабінеті та отримайте додаткові кошти у зручний для вас спосіб. Якщо ви вже встигли стати активним користувачем унікальних сервісів Особистого кабінету – збільшуйте суму кредиту під час оформлення договору. Не мали змоги активувати свій профіль? Не біда, зробіть це найближчим часом та отримуйте +10% від суми кредиту  на картку будь-якого банку України дистанційно.

 

Хочете отримати максимум вигоди від співпраці з ломбардом «Скарбниця»? Тоді обов’язково реєструйтесь у Особистому кабінеті, активуючи профіль та вільно користуйтесь ломбардом у вашому смартфоні. Лише обрані мають доступ до повного переліку унікальних пропозицій, серед яких до 31.08.2020 на вас вже чекають додаткові 10 відсотків до основної суми кредиту.

 

Детальні умови акції на сайті або за телефоном 0800500555 (дзвінки безкоштовні в межах України).

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.