Відкриття нового ломбарду у Києві

Відкриття нового ломбарду у Києві

Відкрито нове ломбардне відділення у Києві

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» радо повідомляє про відкриття ломбардного відділення на одному із найбільших масивів Києва – Троєщині. Це вже восьме відділення в цьому районі. Перебуваючи у постійному розвитку, ми прагнемо досягти максимального покриття та забезпечити кожного українця якісним сервісом ломбардного кредитування. 

Нове сучасне відділення розташоване за адресою вул. Миколи Лаврухіна, 3. До ваших послуг висококваліфіковані кредитні експерти, що здійснять компетентну оцінку заставного майна та за лічені хвилини оформлять кредит під заставу:

  • Золота
  • Техніки
  • Діамантів
  • Срібла 
  • Великогабаритних товарів

Загалом, надаємо кредит майже під буд-що на вигідних умовах, а також пропонуємо нові сучасні рішення для управління своїми фінансами: гроші на банківську картку, дистанційний добір та погашення кредиту через Особистий кабінет.

Високо цінуючи своїх клієнтів ми підготували вітальні бонуси, кешбек, що легко вивести на картку, доступ до закритого магазину золотих прикрас «Скарбничка» та багато інших подарунків у мережах магазинів-партнерів, котрі можна отримати в обмін на бонусні накопичення.

Завітайте до нас і ми зустрінемо вас із задоволенням та обслужимо на найвищому рівні.

Адреса нового відділення: вул. Миколи Лаврухіна, 3, тел. (050) 463-33-78 (Деснянський район).
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 22:00 (без перерв і вихідних).

Розташування нового ломбарду Ви можете переглянути за посиланням 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.