«Кредит з доставкою» у Миколаєві - нова послуга від ломбарду «Скарбниця»

«Кредит з доставкою» у Миколаєві - нова послуга від ломбарду «Скарбниця»

Щодня ми працюємо над тим, аби зробити отримання кредиту максимально простим та доступним для всіх.
Навіть, якщо у вас не має змоги відвідати ломбардне відділення, ви все одно можете гарантовано отримати кредитні кошти різними способами. Раніше ми запустили сервіс «Кредитний кур’єр», коли за допомогою сервісу кур’єрської доставки клієнт надсилає предмет застави та отримує кошти безготівковим способом.
Також, у місті Києві успішно функціонує мобільний ломбард, що видає кредит безпосередньо на місці і є дуже зручним саме для великогабаритних та коштовних речей.
Відсьогодні ми запускаємо новий сервіс «Кредит з доставкою» у місті Миколаєві, де національна мережа ломбардів «Скарбниця» представлена 11 відділеннями, більшість з яких цілодобові.
«Кредит з доставкою» особливо актуальний саме зараз, коли необхідно максимально зберігати соціальну дистанцію та гарантовано отримати швидкий кредит.
Отримати гроші досить просто, заповнивши заявку на сайті. Ну а далі ми все зробимо за вас: наш кредитний експерт приїде у зручний час та місце, здійснить кваліфіковану оцінку техніки та видасть кредитні кошти на картку у режимі реального часу.


Замовляйте «Кредит з доставкою» під заставу техніки - цінуйте свій час!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.