28 років - 28 золотих прикрас для вас

28 років - 28 золотих прикрас для вас

28 років - 28 золотих прикрас для вас

Щороку, золотою осінньою порою, історія нашої компанії доповнюється новим розділом і зовсім скоро ми святкуватимемо 28 День народження компанії «Скарбниця».

Цими прохолодними днями ми хочемо поділитись з вами теплом та разом відсвяткувати цю радісну і важливу для нас подію. 

Тож з 1 по 30 листопада ми запрошуємо вас, наші дорогі клієнти, взяти участь у розіграші 28 елегантних прикрас із справжнього золота 585 проби від закритого ювелірного магазину «Скарбничка» клубного типу.  

Ми обрали для вас найкраще, адже золото, це чи не єдиний подарунок, що з часом лише збільшуватиме свою цінність, даруючи гарний настрій і тільки приємні емоції.

Чарівна кнопка «Подарунки до Дня Народження ломбарду Скарбниця» для отримання унікального коду учасника розіграшу знаходиться у особистому кабінеті на нашому сайті. Збільшити свої шанси на перемогу можна завдяки своїм бонусним накопиченням. Отримуйте додаткові коди в обмін на 1000 бонусів кожен, і це ще не всі приємні новини, адже кількість бонусних списань на користь унікальних кодів для вас - не обмежена.   

Щасливі власники 28 золотих прикрас на честь Дня народження «Скарбниці» будуть визначені генератором випадкових чисел random.org, а переможці опубліковані на нашій сторінці у Facebook

Бажаємо успіху кожному та дякуємо за довіру впродовж десятиріч. Давайте святкувати разом!

Деталі акції за посиланням

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».