У вихідні працюємо

У вихідні працюємо

Шановні клієнти!

Доводимо до вашого відома, що всі відокремленні підрозділи мережі ломбардів  «Скарбниця» працюють без змін у графіку робіт. 

У суботу та неділю обслуговуємо клієнтів у звичайному режимі. 

Зміни,  внесені  11.11.2020р.  у постанову КМУ № 641 від 22.07.2020р. «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» не  забороняють  діяльність фінансових установ, в тому числі, ломбардів, а отже останні продовжують працювати як і раніше.

Робота ломбардних відділень здійснюється із дотриманням рекомендацій МОЗ  та необхідних заходів безпеки на час карантину. Наші відділення забезпечені достатньою кількістю антисептичних засобів, обслуговування відбувається практично безконтактно, із обов’язковим використанням кредитними експертами засобів індивідуального захисту. Також, до ваших послуг, зручні кімнати індивідуального обслуговування, котрі проходять посилене прибирання задля вашого комфорту.

Для більшої зручності рекомендуємо:

  • зареєструватись у особистому кабінеті та здійснювати розрахункові операції  у цілковитій безпеці, не виходячи з дому
  • надавати перевагу безготівковим коштам, отримувати гроші на картку, оскільки це зручний безконтактний варіант розрахунків
  • користуватись сервісом "Планування операцій" для економії часу та планувати список операцій заздалегідь, перед відвідуванням відділення
  • обирати електронний договір при оформленні кредиту, що зменшує кількість прямих контактів

Пам’ятайте, що ми завжди готові надати вам якісні послуги, не залежно від вашого вибору: зробити це особисто у відділенні чи дистанційно. 

Бережіть себе, та  надавайте перевагу дистанційним послугам. 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.