Відкриття нового ломбарду

Відкриття нового ломбарду

Мережа ломбардів «Скарбниця» продовжує розширюватись і відкривати нові відділення для ще більшої зручності клієнтів.
Сьогодні розпочало свою роботу нове відділення у передмісті Києва в с. Софіївська Борщагівка.
Це сучасне відділення, що надаватиме послуги кредитування під заставу золота, техніки та інших цінностей.
До ваших послуг комфортні кімнати індивідуального обслуговування клієнтів, що дозволяють в окремому приміщенні конфіденційно та без зайвих соціальних контактів вирішити свої фінансові питання.
Ми пропонуємо якісний сервіс та прості рішення для складних питань. Кожен клієнт з легкістю може обслуговувати кредит від ломбарду «Скарбниця» у Особистому кабінеті на нашому сайті. Для того, щоб виконати прості базові операції, тепер не обов’язково виходити з дому, адже пролонгувати договір, сплатити відсотки чи добрати суму кредиту можна в Особистому кабінеті без зайвих зусиль.
Тож чекаємо на вас за адресою: Київська обл., с. Софіївська Борщагівка, вул. Петрівська, 1, тел. (050) 465-39-00


Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 22:00 (без перерв і вихідних).

Розташування нового ломбарду ви можете переглянути за посиланням

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.