Відкриття нового ломбарду

Відкриття нового ломбарду

Перший місяць зими ознаменувався для нас неабиякою активністю. Мережа ломбардів «Скарбниця» сьогодні відкриває двері ще одного ломбардного відділення у Києві, по вул. Мурманській, 8.
Відділення територіально знаходиться у Деснянському районі столиці. Має досить зручне розташування, безпосередньо біля станції метро «Лісова», перед входом до універсального торговельного комплексу «Базар» і в пішій доступності до ТЦ «Даринок» та «Маяк».
Клієнти мають можливість гарантовано швидко оформити фінансовий кредит під заставу золота та техніки, здійснити безкоштовну оцінку заставного майна та отримати консультацію наших кредитних експертів.
Звертайтесь, ми неодмінно допоможемо вам у вирішенні фінансових питань, а також ознайомимо з нашими дистанційними сервісами, що зараз є особливо актуальними. Серед них - Особистий кабінет на сайті компанії, котрий є ломбардом-online і дозволяє обслуговувати свої кредити віддалено.
Чекаємо на вас за адресою: м. Київ, вул. Мурманська, 8, тел. (050) 463-00-45
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 22:00 (без перерв і вихідних).
Розташування нового ломбарду ви можете переглянути за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.