Акція "Подарунок другу"

Акція "Подарунок другу"

Поділися з другом знижкою!

В наш непростий час, для кожного є важливим відчувати чиюсь підтримку, і не лише моральну. Погодьтеся, завжди приємно отримувати подарунки. Ще приємніше отримувати подарунок не з нагоди якого-небудь свята, а просто так. Коли просто комусь захотілося підбадьорити Вас... Тоді навіть звичайний день з легкістю перетворюється на святковий!

Саме тому ми започаткували нову програму «Подарунок для друга». Тепер, клієнти, що отримали знижки на наші послуги, можуть поділитися ними зі своїми друзями. Програма з радістю підтримана багатьма з них. Тому ми переконані, що Вас зацікавить наша пропозиція.

Щоб стати учасником програми Вам необхідно лише завітати на одне з нижчезазначених відділень мережі ломбардів «Скарбниця», заповнити анкету і Ваші друзі будуть вдячні Вам за новорічні вітання та отримання картки клієнта! 
 Кожну з отриманих листівок можна обміняти на діючу картку клієнта до 31 січня 2010 року, за однією з адрес:

  • м.Київ, просп. Перемоги, 27а;
  • вул. Зодчих, 50;
  • б-р Перова, 40.

Скористатися нашою дисконтною карткою Ваші друзі зможуть у будь-якому відділенні ломбарду «Скарбниця», по всій території України!

Акція проходить до 31 січня 2010р., у ломбардних відділеннях мережі «Скарбниця» за адресами: м.Київ, пр-т Перемоги, 27а, вул. Зодчих, 50, б-р Перова, 40.

  
З Новим Роком та Різдвом Христовим Вас та Ваших близьких!

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.