До дня Святого Миколая - кредит лише 0,5%

До дня Святого Миколая - кредит лише 0,5%

19 грудня в Україні та інших країнах, традиційно святкують День Святого Миколая.

Головною традицією святкування Дня Святого Миколая є подарунки, котрі діти знаходять у взутті, панчохах або під подушкою цього дня. Вважається, що вночі, в переддень свята, 19 грудня Святий Миколай підкладає подарунки всім дітям, котрі слухались своїх батьків.

Безперечно, це свято з нетерпінням чекають і діти, і дорослі.

Напередодні Дня Святого Миколая і в компанії Скарбниця вже стало доброю традицією проведення спеціальних акцій та пропозицій. Ми розуміємо, що завжди хочеться мати хорошу можливість неодмінно порадувати довгоочікуваними подарунками своїх близьких та рідних. 

Саме тому 18 та 19 грудня ми проводимо спеціальну акцію «Кредит лише під 0,5%», щоб у всіх була можливість для втілення приємних сюрпризів.

Детальна інформація за телефоном 0800500555

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.