Відкриття нового ломбарду

Відкриття нового ломбарду

Ми невпинно працюємо над тим, щоб наші клієнти мали можливість швидко і без перешкод отримувати доступні кредити у мережі ломбардів «Скарбниця». Саме тому ми розширюємо карту своїх відділень і прагнемо бути ближчими до вас. Ще одним кроком на зустріч стало відкриття нового ломбардного відділення у місті Києві на масиві Відрадному по вул. Гарматній, 44/2.
Відділення дуже вдало розміщене, орієнтир  - навпроти Національно Авіаційного Університету ім. І. Сікорського. Поруч метро Шулявська та Політехнічний інститут.
До послуг клієнтів комфортабельна кімната індивідуального обслуговування, якісна оцінка золота та техніки нашими висококваліфікованими кредитними експертами та гарантований швидкий кредит, котрий можна отримати як на картку будь-якого банку, так і готівкою. Скористайтесь можливістю безкоштовної тестової оцінки майна безпосередньо у відділенні або ж на сайті компанії, станьте нашим клієнтом та отримуйте багато переваг, серед яких:

  • Вигідні умови кредитування та чесна оцінка
  • Безпека ваших цінностей завдяки високим стандартам компанії
  • Прозора бонусна програма і кешбек у вигляді реальних грошей на картку
  • Доступ до закритої інтернет-вітрини ювелірного магазину «Скарбничка» із наднизькими цінами
  • Дистанційні сервіси та наш сучасний особистий кабінет, що полегшить ваше життя

Тож звертайтесь, раді будемо бачити вас за адресою: м. Київ, вул. Гарматна, 44/2, тел. (050) 463-26-60
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 22:00 (без перерв і вихідних).
Розташування нового ломбарду ви можете переглянути за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.