Відкриття нового ломбарду

Відкриття нового ломбарду

Напередодні Нового року ми відкриваємо двері ще одного нового відділення у місті Києві по проспекту Правди, 41-А. Це ломбардне відділення розташувалось у столичному житловому комплексі «Варшавський», неподалік гіпермаркету «Новус», воно вирізняється  досить розвиненою інфраструктурою, яка незабаром поповниться новою станцією метро.
Вас радо зустрінуть кваліфіковані експерти-оцінювачі по золоту та техніці, котрі здійснять прозору оцінку ваших цінностей та гарантовано видадуть кредитні кошти.
На сьогодні є можливість отримати кредитні кошти готівкою, а також безготівковим способом на картку будь-якого банку України.  
Усі кредити можна обслуговувати дистанційно через Особистий кабінет на сайті ломбарду «Скарбниця».  Ми цінуємо наших клієнтів, саме тому вони отримують багато переваг від співпраці з ломбардом «Скарбниця», а саме:

  • Гроші на картку
  • Дистанційне погашення та добір кредитних коштів
  • Доступ до закритого клубу клієнтів та інтернет-магазину золота «Скарбничка»
  • Кешбек на картку
  • Збільшення суми на руки або погашення відсотків бонусами
  • Унікальні пропозиції від наших партнерів по золоту та техніці в обмін на накопичені бонуси та багато іншого.

Неодмінно чекаємо, наше нове комфортабельне відділення з кімнатою індивідуального обслуговування буде раде зустріти та проконсультувати вас, любі клієнти за адресою: м. Київ, просп. Правди, 41-А, тел. (050) 465-94-41
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 22:00 (без перерв і вихідних).
Розташування нового ломбарду ви можете переглянути за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.