Працюємо без змін під час посиленого карантину

Працюємо без змін під час посиленого карантину

Шановні клієнти мережі ломбардів «Скарбниця»!

Ми відкриті і продовжуємо надавати послуги, навіть, за умов посиленого карантину в країні з 8.01.2021 р. по 24.01.2021 відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 1236, згідно з якою дозволено провадження діяльності з надання фінансових послуг у вказаний період.

Тож ломбард «Скарбниця» обслуговує клієнтів у ломбардних відділеннях з дотриманням обов’язкових заходів безпеки, допускаючи у клієнтську зону не більше одного відвідувача у захисній масці на 10 квадратних метрів площі з дотриманням 1,5-метрової дистанції.

Якщо вам терміново необхідні кошти або ви хочете здійснити викуп предмета застави – ми запрошуємо вас у наші комфортні відділення, де можна обслуговуватись безконтактно у кімнатах індивідуального обслуговування, оформлюючи електронний договір та отримуючи у безготівковій формі суму по кредиту на банківську картку.

Для добору коштів, погашення, пролонгації та перезастави, ми радимо скористатись Особистим кабінетом, що є ломбардом у вашому смартфоні. Також, до ваших послуг Мобільний ломбард із безкоштовним виїздом на виклик нашого кредитного експерта, що здійснює оцінку і видачу коштів на картку у режимі реального часу.

Саме зараз дистанційні сервіси «Скарбниці» стануть вам у нагоді при управлінні своїми договорами.

Нагадуємо, що для вас працює цілодобовий контакт-центр. У разі виникнення питань телефонуйте за безкоштовним номером 0800500555.

Бережіть себе та залишайтесь здоровими, з турботою про вас – ломбард «Скарбниця»

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».