Відкриття нового ломбарду

Відкриття нового ломбарду

Сьогодні мережа ломбардів «Скарбниця» відкрила двері ще одного нового відділення у Дарницькому районі міста Києва.
На житловому масиві Позняки по вул. Л.Руденко, 11-Б розпочали роботу кредитні експерти із золота та техніки. Відділення знаходиться неподалік станції метро «Харківська» та торговельного комплексу «Південний».
За новими високими стандартами оформлення, всі нові ломбардні відділення компанії «Скарбниця» мають кімнату індивідуального обслуговування. Завітавши до нас, кожен клієнт гарантовано отримує якісний сервіс та можливість вирішити свої поточні фінансові питання за зачиненими дверима, без поспіху та присутності інших людей.
Якщо ви ще не зареєструвались в Особистому кабінеті, то ми рекомендуємо це зробити якнайшвидше, і ось чому:

  1. Після першого візиту у відділення та оформлення договору кредиту, можна швидко здійснювати необхідні платежі через кабінет будь-де та будь-коли
  2. Відстежувати бонуси та виводити кешбек в кабінеті дуже просто
  3. Отримувати спец пропозиції та брати участь в розіграшах цінних призів
  4. Отримати доступ до закритого асортименту золотих виробів за доступною ціною від ювелірного магазину «Скарбничка»
     

Допоможемо зареєструватись, зробити попередню оцінку застави, дамо відповіді на всі запитання цілодобово за номером 0800500555. Дзвінки в межах України безкоштовні.
 
Будемо раді бачити вас у новому відділенні за адресою: Київ, вул. Л. Руденко, 11-Б, тел. (050) 463-68-62
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 9:00 до 21:00 (без перерв і вихідних).
Розташування нового ломбарду ви можете переглянути за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».