Термінали самообслуговування GlobalMoney без комісії

Термінали самообслуговування GlobalMoney без комісії

Шановні клієнти!

Повідомляємо вам, що відсьогодні з’явилась можливість сплачувати послуги мережі ломбардів «Скарбниця» через термінали самообслуговування GlobalMoney без комісії.

Послуга доступна по всій Україні. Покриття досить широке, лише у Києві до ваших послуг близько 1 000 терміналів. Оплата здійснюється за номерами ID і CS, котрі вказано в правій частині договору. Також, за потреби, його можна уточнити у оператора цілодобової клієнтської підтримки за номером 0800500555. Дзвінки по Україні безкоштовно.

Хочемо нагадати, що ви можете сплачувати послуги у відділеннях, через Особистий кабінет безпосередньо на сайті або ж через термінальні мережі інших партнерів компанії «Скарбниця».

Обирайте найзручніший варіант, що підійте саме вам, обирайте сучасний сервіс ломбарду «Скарбниця».

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».