Відкриття нового відділення у місті Івано-Франківськ

Відкриття нового відділення у місті Івано-Франківськ

Мережа ломбардів «Скарбниця» радо повідомляє про відкриття нового відділення у місті Івано-Франківськ.
Ломбардне відділення розташоване у одному з найбільших мікрорайонів міста – «Пасічна» на вул. Галицькій, 112-Д.
Завітавши у відділення, ви можете отримати безкоштовну консультацію кредитного експерта по золоту або техніці, оцінити свій предмет застави, ознайомитись зі спеціальними пропозиціями для нових та постійних клієнтів.
Видаємо кредит майже під будь-які товари: золото, срібло, діаманти, годинники, дрібну і великогабаритну техніку, будівельні та садові інструменти, спортивне спорядження і т.ін.
Чекаємо на вас за адресою: м. Івано-Франківськ, мкрн. Пасічна, вул. Галицька, 112-Д
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 20:00 (без перерв і вихідних)
Номер телефону золото/техніка  050-463-56-86
Розташування нового ломбарду ви можете переглянути за посиланням

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».