День Святого Валентина – це найромантичніше свято у році

День Святого Валентина – це найромантичніше свято у році

Традиційно, День Святого Валентина, як його ще називають – День Всіх закоханих, у всьому світі святкують 14 лютого. Саме цього дня ми тішимо романтичними подарунками наших коханих. 

Для того, щоб це свято кохання було ще приємнішим  – ломбард «Скарбниця» підготував для наших любих клієнтів спеціальну акційну пропозицію. Кредит – лише під 0,5%. Адже гроші зайвими не бувають, особливо, коли потрібно купувати подарунки.

Отримати кредит лише під 0,5% дуже легко!

14 лютого переходьте на спеціальну сторінку акції, вводьте свій номер мобільного телефону та отримайте смс з кодом на святкову відсоткову ставку!

Приходьте в одне з наших відділень, оформлюйте договір застави та насолоджуйтесь вигідним кредитом.

Деталі акції за посиланням або  за телефоном 0800500555

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».