Покваптесь отримати ще більше грошей, скориставшись новою акційною пропозицією

Покваптесь отримати ще більше грошей, скориставшись новою акційною пропозицією

Під час проведення акції гарантовано отримайте збільшену суму кредиту під заставу ювелірних виробів або техніки у порівнянні зі стандартними умовами. Акційна пропозиція діє з 15 лютого 2021р.

Клієнти ломбарду «Скарбниця» зможуть отримати збільшену суму кредиту під заставу ювелірних виробів або техніки за наступними розрахунками:

При заставі ювелірних виробів:

+50 грн. за кожен грам золота 585 проби.

При заставі техніки:

+5% до максимальної суми кредиту (для клієнтів зі статусом «Новий»);

+10% до максимальної суми кредиту (для клієнтів зі статусом «Постійний» або «Золотий»).

Детальні умови та адреси відділень, що беруть участь в акційній пропозиції дізнавайтесь у розділі «Акції» або за телефоном 0800500555 (дзвінки безкоштовні на території України).

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».