Вітаємо зі святом весни!

Вітаємо зі святом весни!

Весна - це безліч сонячних днів, аромат весняних квітів та, насамперед, гарний настрій. 

Ми хочемо побажати всім нашим клієнтам, щоб цієї весни у вас було якомога більше моментів наповнених радісними подіями та приємними сюрпризами, та щоб всі ваші бажання здійснилися. 

На честь цього чудового свята ми теж підготували для вас приємний сюрприз - можливість отримати кредит за святковою відсотковою ставкою лише 0,5%. 

Для того, щоб скористатись акційною пропозицією вам достатньо перейти на спеціальну акційну сторінку нашого сайту та вказати свій номер мобільного телефону. У відповідь ви отримаєте смс повідомлення з кодом на знижку. 

Як бачите, все дуже просто та вигідно, а скористатись цією акцією можна цілих 3 дні, з 6 по 8 березня включно.

Обирайте одне зі зручних для вас відділень ломбарду «Скарбниця» та не відмовляйте собі у яскравих митях життя!

Деталі за посиланням або за безкоштовним номером телефону 0 800 500 555.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».