Ломбард «Скарбниця» розпочинає співпрацю з Дією

Ломбард «Скарбниця» розпочинає співпрацю з Дією

Відсьогодні для ідентифікації та верифікації клієнти мережі ломбардів «Скарбниця» можуть використовувати мобільний застосунок Дія. Ця опція стане у нагоді власниками  ID-карток та нових закордонних паспортів. Зараз сервіс використання електронних документів із застосунку Дія доступний у 100% відокремлених підрозділів.


Співпраця з Дією стала ще одним кроком на зустріч нашим клієнтам, що прагнуть швидко та безпечно вирішувати свої фінансові питання. 

У вас немає при собі документів, що посвідчують особу, але ви бажаєте укласти кредитний договір, здійснити добір по кредиту, пролонгувати договір, або викупити предмет застави, перебуваючи у ломбардному відділенні? 


Скористайтесь застосунком Дія для спрощеної системи обслуговування у декілька кроків:


Крок 1 Якщо ви є власником ID-картки або/та нового закордонного паспорта, зайдіть до застосунку Дія

Крок 2 Натисніть на свій документ і застосунок генерує коди для перевірки

Крок 3 Продиктуйте цифровий код або дайте відсканувати штрихкод працівнику ломбардного відділення


Ми щиро віримо у те, що запропоновані нами інноваційні сервіси суттєво спростять та пришвидшать процес обслуговування у відділенні, а паперові носії з часом взагалі вийдуть з обігу.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».