Відкриття нового ломбарду

Відкриття нового ломбарду

Сьогодні в мережі ломбардів «Скарбниця» відбулось відкриття нового відділення з технічним магазином у місті Києві по вул. Княжий Затон 2/30.
Територіально відділення розташоване у Дарницькому районі міста у безпосередній близькості до станції метро «Позняки».
До ваших послуг наші кредитні експерти із золота та техніки. Вони швидко оцінять будь-який предмет застави без довгих черг і зайвої паперової тяганини, а кімнати індивідуального обслуговування клієнтів посилять позитивні враження від сервісу.

У новому відділенні можна отримати кредит під заставу таких предметів:

  • золота і діамантів
  • техніки
  • годинників
  • срібла
  • будівельних інструментів
  • садових інструментів
  • сантехніки
  • спортивного спорядження і т.ін.

Асортимент доволі широкий, а умови кредитування дуже вигідні.
На сьогодні діє унікальна акційна пропозиція, в рамках якої клієнти ломбарду «Скарбниця» зможуть гарантовано отримати  збільшену суму кредиту за своїм договором при заставі ювелірних прикрас або техніки.

Дізнайтесь подробиці того, як отримати ще більше грошей вже зараз.

Чекаємо на вас за адресою: м. Київ, вул. Княжий Затон, 2/30, тел. (050) 463-17-75
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 22:00 (без перерв і вихідних)
Розташування нового ломбарду ви можете переглянути за посиланням

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».