Вітаємо з міжнародним Днем Клієнта!

Вітаємо з міжнародним Днем Клієнта!

Починаючи з 2010 року, 19 березня багато країн відзначають День Клієнта

День Клієнта – це можливість  для компаній з усього світу подякувати своїм клієнтам привабливими знижками,  подарунками та різноманітними розіграшами цінних призів. 

Ломбард «Скарбниця» не є винятком! Ми щиро дякуємо своїм відданим клієнтам за взаємовигідні багаторічні партнерські відносини. Саме тому у цей день ми пропонуємо для наших клієнтів вигідну пропозицію – кредит лише під 0,5%!

Протягом року ми відзначаємо багато свят, але не до всіх свят бувають такі вигідні пропозиції. Тож не зволікайте, переходьте за посиланням, дізнавайтесь умови акційної пропозиції та насолоджуйтесь дійсно вигідними умовами від ломбарду «Скарбниця».

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».