Відкриття нового ломбардного відділення

Відкриття нового ломбардного відділення

Ми радо повідомляємо про відкриття нового ломбардного відділення у місті Києві по просп. В. Маяковського, 47.
Територіально відділення розташоване у центрі Троєщини, найгустонаселенішого масиву столиці, у приміщенні торговельного центру «Фестивальний».
До ваших послуг кредитні експерти по золоту та техніці, котрі компетентно оцінять предмет застави і запропонують приємні умови кредитування.
Оформлюючи кредит зараз, мережа ломбардів «Скарбниця» гарантовано видає ще більше грошей.
Всі клієнти можуть отримати  збільшену суму кредиту за своїм договором при заставі ювелірних прикрас або техніки. Більш детально тут
Звертайтесь, ми неодмінно допоможемо вам у вирішенні фінансових питань, а також ознайомимо з нашими дистанційними сервісами, що зараз є особливо актуальними.
 
Будемо раді бачити вас у новому відділенні за адресою: Київ, ТЦ «Фестивальний», просп. В. Маяковського, 47, тел. (050)463-60-58
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 9:00 до 21:00 (без перерв і вихідних).
Розташування нового ломбарду ви можете переглянути за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».