Зі святом Великодня!

Зі святом Великодня!

Вітаємо всіх наших клієнтів зі світлим та радісним святом Великодня!

Традиційно, свято Великодня в нашій країні святкують випікаючи запашні паски та розмальовуючи писанки різноманітними візерунками.   

До речі, в Україні є цілий музей, присвячений декоративним писанкам. Знаходиться він у місті Коломия, що в Івано-Франківській області та неподалік одного із наших відділень.

Ми цінуємо кожного з наших клієнтів та на знак подяки, пропонуємо скористатися спеціальною акційною пропозицією – «Кредит лише під 0,5%», яка присвячена до свята Великодня.

Скористатися акційними умовами дуже просто, необхідно перейти за посиланням, вказати номер мобільного телефону, на який надійде sms-код. При оформленні договору застави, необхідно повідомити отриманий код експерту-оцінювачу відділення.

І кредит лише під 0,5% у вас у кишені.

Ознайомитись з детальними умовами можна тут.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».