Вітаємо переможців акції «Бонус-Приз»!

Вітаємо переможців акції «Бонус-Приз»!

Наша неймовірна акція «Бонус-Приз» добігла кінця, а кожен учасник отримав призи. Саме безпрограшні акції, беручи участь у яких наші найкращі клієнти отримують подарунки, є найпопулярнішими, адже викликають зливу позитивних емоцій та захоплення.

Ми радісно повідомляємо про те, що окрім знижок та спеціальних умов наші клієнти, що розкрутили колесо фортуни, стали щасливими власниками цінних призів.

Одинадцять трендових ювелірних прикрас із золота 585 проби та одинадцять фітнес-трекерів попрямували у різні куточки України до щасливих власників суперпризів.

Ми щиро вітаємо переможців! Бажаємо, щоб удача завжди крокувала з вами поряд, а віра в перемогу та оптимізм - були вашими надійними супутниками по життю.

Попереду багато цікавого від національної мережі ломбардів «Скарбниця». Вже в цю хвилину ми готуємо нові пропозиції для наших любих клієнтів. Отож слідкуйте за новинами та завжди беріть участь, адже з нами – ви завжди в плюсі.

Детальні результати акції «Бонус-Приз» за посиланням

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».