Ломбард «Скарбниця» вітає всіх клієнтів з міжнародним днем Вишиванки!

Ломбард «Скарбниця» вітає всіх клієнтів з міжнародним днем Вишиванки!

Традиційно, день Вишиванки святкують в третій четвер травня. В цей день українці та прихильники України по всьому світу на знак єдності одягають українські вишиванки, чим підкреслюють свою ідентичність або своє дружнє ставлення до України.

Цього року святу Вишиванки виповнюється 15 років, адже саме у 2006 році студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича вперше започаткували це свято.

На знак підтримки цього свята, 20 травня ломбард «Скарбниця» надає всім нашим клієнтам можливість скористатись спеціальними умовами кредитування. Саме в цей день усі охочі мають змогу оформити кредит за акційною відсотковою ставкою - лише під 0,5%!

Переходьте за посиланням або телефонуйте за безкоштовним номером контакт-центру 0800500555 та дізнавайтеся детальні умови акційної пропозиції.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».