Нове ломбардне відділення у місті Києві

Нове ломбардне відділення у місті Києві

Початок літа для ломбарду «Скарбниця» ознаменувався відкриттям нового відділення у місті Києві по просп. Героїв Сталінграда, 49.  
Нове відділення розташувалось на Оболоні, неподалік станції метро Героїв Дніпра.
До послуг клієнтів висококваліфіковані експерти-оцінювачі золота та техніки. Нагадуємо, що оцінка заставного майна у відділеннях мережі ломбардів «Скарбниця» проводиться безкоштовно.
Кредит видається за лічені хвилини готівкою або на карту будь-якого банку України.
Для отримання необхідні лише паспорт та код. Усі кредити можна обслуговувати дистанційно через Особистий кабінет на нашому сайті.
 
Видаємо кредит під заставу:

  • Золота
  • Техніки
  • Виробів зі срібла
  • Діамантів
  • Годинників
  • Будівельних інструментів та ін.

повний перелік послуг за посиланням
 
Ласкаво просимо до нового відділення за адресою: просп. Героїв Сталінграда, 49, тел.: (050) 463-42-50
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 22:00 (без перерв і вихідних).
Розташування нового ломбарду ви можете переглянути за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».