З Днем Молоді та Днем Конституції України!

З Днем Молоді та Днем Конституції України!

В цьому році 27 червня в Україні відмічають День Молоді, а 28 червня будемо відмічати 25 річницю Конституції.

Молодь є основою будь-якого суспільства, а Конституція -  основоположним законом нашої правової системи. Як без одного, так і без другого розвиток суспільства неможливий.

Щоб ці 2 свята були ще більш приємними, ми підготували для всіх наших клієнтів спеціальну акційну пропозицію – кредит лише під 0,5%. Скористатися даною пропозицією можливо в період з 27.06 по 28.06 включно.

Більше інформації за посиланням

 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».