Нове ломбардне відділення у місті Мелітополь

Нове ломбардне відділення у місті Мелітополь

Мережа ломбардів «Скарбниця» продовжує розширюватись і відкривати нові відділення по всій Україні для ще більшої зручності клієнтів.
Сьогодні розпочало свою роботу нове ломбардне відділення у місті Мелітополь по вулиці Олександра Невського, 33.  Неподалік знаходиться приміська автостанція та центральний базар.
Це сучасне відділення, що надаватиме послуги кредитування під заставу золота, техніки та інших цінностей.
До ваших послуг комфортні кімнати індивідуального обслуговування клієнтів, що дозволяють в окремому приміщенні конфіденційно та без зайвих соціальних контактів вирішити свої фінансові питання.
Ми пропонуємо якісний сервіс та прості рішення для складних питань. Кожен клієнт з легкістю може обслуговувати кредит від ломбарду «Скарбниця» у Особистому кабінеті на нашому сайті. Для того, щоб виконати прості базові операції, тепер не обов’язково виходити з дому, адже пролонгувати договір, сплатити відсотки чи добрати суму кредиту можна в Особистому кабінеті без зайвих зусиль.
Тож чекаємо на вас за адресою: м. Мелітополь, вул. Олександра Невського, 33, тел. (050) 463-00-53
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 21:00 (без перерв і вихідних).
Розташування нового ломбарду ви можете переглянути за посиланням 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».