Нове сучасне відділення по просп. Академіка Палладіна, 22

Нове сучасне відділення по просп. Академіка Палладіна, 22

Національна мережа ломбардів «Скарбниця» радо повідомляє про відкриття ломбардного відділення у Святошинському районі міста Києва. Нове сучасне відділення розташоване за адресою просп. Академіка Палладіна, 22. До ваших послуг висококваліфіковані кредитні експерти, що здійснять компетентну оцінку заставного майна та за лічені хвилини оформлять кредит під заставу:

  • Золота
  • Техніки
  • Діамантів
  • Срібла
  • Будівельних інструментів
  • Спортивного та туристичного спорядження і т.ін.

 
Загалом, надаємо кредит на вигідних умовах, а також пропонуємо нові сучасні рішення для управління своїми фінансами: гроші на банківську карту, дистанційний добір та погашення кредиту через Особистий кабінет.
Високо цінуючи своїх клієнтів ми підготували вітальні бонуси, кешбек, що легко вивести на картку, доступ до закритого магазину золотих прикрас «Скарбничка» та багато інших подарунків у мережах магазинів-партнерів, котрі можна отримати в обмін на бонусні накопичення.
Завітайте до нас і ми зустрінемо вас із задоволенням та обслужимо на найвищому рівні.
Адреса нового відділення: просп. Академіка Палладіна, 22, тел. (050) 463-15-75
Режим роботи ломбардного відділення: пн-нд: з 8:00 до 22:00 (без перерв і вихідних)

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».