Грай та вигравай призи!

Грай та вигравай призи!

Наші скарби

Що може бути приємніше, аніж грати й отримувати за це призи? Гра «Шукай СКАРБи» в особистому кабінеті надає вам чудову можливість стати власником цінних призів.

Завдання гравця - допомогти шукачеві скарбів обійти перешкоди, збираючи на своєму шляху підказки. В кінці непростого шляху на вас чекають золоті прикраси, хороші знижки на % ставку, а також націнка до максимальної суми кредиту!

Заповітне послання про виграш сховано в чарівній дерев'яній скрині. Саме воно стане вісником радісних новин: «Знижка 10 000 гривень на золото», « + 20% до суми кредиту» і т.ін.

Кількість спроб необмежена. Грайте і вигравайте, адже призи від компанії «Скарбниця» вже чекають на вас.

Докладний опис і правила гри доступні в особистому кабінеті. Якщо ви ще не зареєструвались, саме час пройти кілька простих кроків реєстрації, а також верифікувати свій обліковий запис. Грайте і вигравайте цінні призи вже зараз.

Зареєструватись/авторизуватись в особистому кабінеті

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».