Зверніть увагу! Онлайн оцінка техніки!

Зверніть увагу! Онлайн оцінка техніки!

Оцінка техніки онлайн!

Плануєте взяти кредит? Бракує вільного часу для відвідування ломбардного відділення? Не знаєте, на яку суму кредиту можна розраховувати

Компанія «Скарбниця», традиційно йде в ногу з часом, удосконалюючи і підвищуючи рівень сервісу!

Відтепер, Ви можете швидко, просто і точно оцінити наявні у Вас предмет застави, не затрачаючи часу на поїздку в ломбардне відділення.

Просто заповніть заявку на оцінку предмета застави в спеціальному розділі нашого сайту!

Після заповнення заявки з Вами зв'яжеться оцінювач-експерт і повідомить оцінну вартість Вашого предмета застави, а також можливі варіанти кредитних умов.
 

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.