Тільки влітку і тільки в мережі ломбардів Скарбниця!

Тільки влітку і тільки в мережі ломбардів Скарбниця!

Спеціальні пропозиції від «Скарбниці»

Середина літа вже не за горами і після декількох тижнів дощової і похмурої погоди температура знову підвищується до свого звичного липневого значення.

Разом з поверненням тепла ми поспішаємо нагадати вам про спеціальні пропозиції, що діють в ломбардних відділеннях для всіх клієнтів!

Багато хто з наших постійних клієнтів вже встигли скористатися гарячими літніми пропозиціями!

Тільки з 15.06.2011 по 15.08.2011 у відділеннях мережі «Скарбниця» всі наші клієнти можуть отримати у безкоштовне користування 3 дня кредиту!

Крім того для всіх клієнтів підготовлений ще один вагомий подарунок, а саме - підвищення суми на руки за грам золота 585 проби на 10 грн!

Поспішайте скористатися акційними пропозиціями, адже термін їх дії - обмежений!*

* Акційні пропозиції дійсні для всіх клієнтів компанії"Скарбниця" в період з 15.06.2011 до 15.08.2011.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.