Нові відділення: що відкрилися та заплановані до відкриття ломбарди

Нові відділення: що відкрилися та заплановані до відкриття ломбарди

Розширення мережі ломбардів "Скарбниця"

Компанія «Скарбниця» постійно веде роботи по розширенню мережі і тепла пора року - не виняток.

Так, недавно наші ряди поповнили нові відділення у містах Черкаси, Кіровоград, Кременчук. Крім того, готуються відкриття нових ломбардів в Києві, Львові, Могилеві-Подільському та Миколаєві.

Також, ми раді повідомити вам про введення більш зручного, цілодобового графіка роботи в наступних ломбардних відділеннях:

  • м.Ромни, вул. Руденко, 11/4;
  • м. Конотоп, просп. Миру, 10;
  • м.Прилуки, вул. Незалежності, 65/4;
  • м. Мелітополь, вул. Кірова, 56;
  • м. Донецьк, вул. Гірська, 2.
Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.