Користуйтеся ломбардом 24/7

 Користуйтеся ломбардом 24/7

«Скарбниця» 24/7

Не завжди виходить успішно підлаштувати свої плани під графік роботи потрібного магазину або ломбардного відділення. Причин може бути десяток: затримують на роботі, не встигли на свій автобус або банально потрапили у затор. І якщо певні справи можуть почекати наступного дня, то бувають ситуації, в яких кожна хвилина на рахунку.

Наприклад, коли необхідно вчасно заплатити кредит за договором, аби не переплачувати відсоток прострочення, або терміново отримати гроші під заставу цінних предметів.

Як відомо неприємності трапляються в самий невідповідний момент, тому десятки ломбардів мережі «Скарбниця» працюють для вас цілодобово і без вихідних. А отже, ви завжди можете розраховувати на нас, відвідавши ломбард 24 години.

Цілодобовий ломбард: послуги та переваги

Найголовніше — не потрібно підлаштовуватися під запропонований режим роботи. На нашому сайті можна знайти найближчий ломбард, який вам буде зручно відвідати в будь-який час і день тижня. У розділі «Відділення» поруч з адресою вказана вся необхідна інформація. Крім того, для зручності можна скористатися розширеним пошуком: виберіть місто, предмет застави та пункт «Цілодобовий».

У будь-якому зручному для вас цілодобовому ломбарді можна отримати безкоштовну експертну оцінку предмета застави, консультацію з ломбардного кредитування та швидкий кредит під заставу широкого переліку предметів. А також, ви можете здати на зберігання будь-які цінності, в разі необхідності.

Отримати кредит в ломбарді «Скарбниця» можна під заставу:

  • срібла, золота і платини;
  • техніки;
  • годинників;
  • промислової і спецтехніки;
    діамантів та антикваріату;

Крім швидкої оцінки предмета застави і вигідних умов кредитування ми пропонуємо:

  • Виплату кредитних коштів зручним для вас способом: готівкою або на банківську карту.
  • Безпеку і конфіденційність обслуговування.
  • Регулярні акції, спеціальні пропозиції та індивідуальну програму лояльності (з виведенням кешбеку на банківську карту).
  • Дистанційне керування всіма операціями через Особистий кабінет на нашому сайті.

Цілодобова гаряча лінія

У разі необхідності ви завжди можете звернутися за допомогою на нашу гарячу лінію за телефоном: 0 800 500 555, де оператор відповість на всі ваші запитання. Гаряча лінія доступна для клієнтів цілодобово і без вихідних. Дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 419,75%, що становить 1,15% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,15% на день, що складає 11,5 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 724,5 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. Розмір додаткового відсотка — 0,5% на день від суми кредиту. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.