Все, що потрібно знати про кредит під заставу

Все, що потрібно знати про кредит під заставу

Кредити під заставу

Ломбардне кредитування (або простими словами кредит під заставу предмету) — один з найшвидших способів отримати гроші за цінне майно. Якщо для того, щоб отримати кредит в банку — потрібно пройти сім кіл бюрократії, то в ломбарді для цього необхідно мати лише предмет застави, документ та 10 хвилин часу.

Крім того, відсоток відмов у банку достатньо високий, особливо якщо порівнювати його з випадками відмов у ломбарді. Звичайно, в ломбардному відділенні вам теж можуть відмовити, але причина для цього завжди одна — повна непрацездатність майна (якщо предметом застави виступає техніка).

Також, одна з причин, по якій люди звертаються до ломбарду частіше, ніж до банків — мінімальний пакет документів. У ломбардному відділенні вам не ставитимуть десятки різних питань про роботу та дохід, а для оформлення договору на кредит необхідний лише ідентифікаційний код і паспорт. А для клієнтів, що звертаються в ломбард другий та більше раз, досить мати при собі будь-який документ, що засвідчує особу (наприклад паспорт/закордонний паспорт, водійські права).

Що можна здати під заставу до ломбардів мережі «Скарбниця»

У будь-якому з ломбардних відділень нашої мережі можна оформити кредит під заставу золота, срібла, діамантів, техніки. Крім того, можна здати антикваріат та годинники, але рекомендуємо заздалегідь зателефонувати до відділення, що вас цікавить, та уточнити можливість оформлення кредиту.

А також, в мережі «Скарбниця» активно працює Промломбард, де можна здати:

 • побутову техніку та меблі;
 • будівельні матеріали;
 • торгове обладнання;
 • сантехніку;
 • оптові партії промислових товарів;
 • будівельну техніку та інструменти;
 • елементи освітлення;
 • малогабаритний транспорт;
 • товари для відпочинку;
 • генератори й компресори;
 • спецтехніку;
 • сільгосптовари та садовий інвентар.

Промислові ломбарди мережі «Скарбниця» працюють по всій Україні. Графік роботи: з 9:00 до 20:00 без вихідних. Отримати всю детальну інформацію можна за номером +380 50 463 18 19, або в розділі «Промломбард».

Як оформити кредит під заставу

Ключовий етап, який впливає на суму кредиту і швидкість його оформлення — експертна оцінка предмета застави. Наш співробітник уважно вивчає майно (за різною шкалою в залежності від типу) та озвучує суму кредиту, який ви можете отримати в ломбардному відділенні.

Процедура оформлення кредиту (при наявності оцінки) займає не більше 10 хвилин, а для підписання договору необхідно мати при собі ІПН та паспорт.

Для того, щоб заощадити час, ви можете заздалегідь заповнити форму для онлайн-оцінки на нашому сайті. Експерт обробить вашу заявку та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.