Як здати телефон до ломбарду «Скарбниця»?

Як здати телефон до ломбарду «Скарбниця»?

Мобільний телефон — пристрій, який сьогодні є буквально у кожної людини. І якщо ще десяток років тому його використовували виключно як спосіб зв'язку, то сьогодні це повноцінний гаджет, що займає важливе місце в житті більшості користувачів.

Більш того, в наш час нові моделі смартфонів виходять набагато швидше, ніж 5-7 років тому. Тож люди оновлюють свої пристрої все частіше й частіше, створюючи вдома  колекцію мобільних телефонів. Більшість з таких пристроїв просто лежить у шухляді, збираючи пил. 

Тому не дивно, що сьогодні кредит під заставу телефону — одна з найпопулярніших послуг в ломбардах, нарівні з прикрасами та дорогоцінним камінням. Адже це швидкий і простий спосіб отримати необхідну суму для розв’язання фінансових проблем.

Як можна здати телефон до ломбарду?

У всіх ломбардних відділеннях мережі «Скарбниця» можна оформити кредит під заставу мобільного телефону. Це може бути сенсорний смартфон, кнопковий мобільний, «жабка» або слайдер. Для цього необхідно відвідати зручне для вас відділення, дізнатися попередню вартість мобільного телефону та підписати договір на ломбардний кредит.

Крім того, в наших ломбардах діє і скупка мобільних телефонів, а отже ви можете вигідно продати непотрібні вам пристрої.

Від чого залежить сума кредиту?

Під час оцінки мобільного телефону наш експерт звертає увагу на:

  • Модель та виробника.
  • Рік випуску пристрою.
  • Рівень збереження телефону — наявність тріщин, подряпин та іншого.
  • Працездатність гаджета.
  • Комплектацію — коробку, зарядний пристрій, навушники, інструкцію по застосуванню.
  • Ринкову вартість телефону.
  • Наявність гарантії.

Чи обов'язково йти до відділення, щоб дізнатися вартість телефону?

Ми пропонуємо два варіанти отримання оцінки, аби наші клієнти могли обрати більш зручний для себе:

  1. Прийти до ломбарду для особистої консультації з фахівцем.
  2. Заповнити форму для онлайн-оцінки на нашому сайті, надавши всі необхідні дані про мобільний телефон.

Які документи потрібні, аби здати телефон до ломбарду?

Щоб отримати кредит під заставу телефону (або будь-якої іншої техніки), необхідно надати співробітнику відділення предмет застави та документ, що посвідчує особу (паспорт, водійські права, закордонний паспорт). А для всіх нових клієнтів обов'язково мати при собі ІПН, який одноразово вноситися в клієнтську базу даних мережі «Скарбниця» під час першого звернення до ломбарду.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. ПОВНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАСТАВНЕ ТОВАРИСТВО «СКАРБНИЦЯ». Місцезнаходження — 01042, м. Київ, б-р Дружби Народів, 25, info@skarb.com.ua. Iдентифікаційний код згідно ЄДР – 19244756. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг, а саме на надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту, що переоформлена на підставі розпорядження Нацкомфінпослуг № 163 від 26.01.2017 року про переоформлення деяким фінансовим установам діючих ліцензій, у зв’язку зі звуженням виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню. У розрахунок вартості послуги податки не включено.